Фирменный стиль для салона красоты. В подборке два размера бумажных пакетов с матовой ламинацией, пригласительный с маленькой плиткой настоящего съедобного шоколада, абонемент в салон, дисконтная карта, буклет, визитка. Часть полиграфии выполнена на дизайнерских картонах.

енем планшети

На фото представлена вироблена в ЕНЕМ ​​підбірка планшетів для розміщення в точках продажів, на яких зібрані зразки лакофарбових покриттів. Планшети є як одноелементні, так і складові з трьох частин з кріпленням на люверси і кільця і ​​ущільненими куточками. Викраски можуть бути виконані під будь-які вимоги замовника: формат, якість поліграфії, габарити брусків із зразками фарб, металеві куточки, УФ-лакування, поліграфія на зворотному боці планшета.

енем листівки

Добірка листівок з різними елементами доведень та ручних робіт: термотиснення, конгрев, лазерна вирізка, висікання. Використання широкого спектра матеріалів: дизайнерські папери і картони, декоративні стрічки, шнури, намистини і ін.

Тоді та зараз

Початок існування компанії «ЕНЕМ» було покладено в 1996 році. Це особливий історичний період для приватного бізнесу на пострадянському просторі. Союз щойно розвалився, а підприємництво пішло в гору галопуючими темпами.

Поняття «поліграфія» як бізнес тільки починало входити в ужиток: в Дніпропетровську була дві друкарні – «Зоря» з можливістю кольорового друку і чорно-біла комунальна міська друкарня.

Спочатку компанією ЕНЕМ було вибрано напрямок площинної  поліграфії – купили офсетну машину і  все додаткове обладнання для виробництва офсетного друку.

Ринок що постійно розвивався, пред’являв нові запити – виникла потреба у виробництві упаковки, і тоді ми наростили виробництво необхідним висічним обладнанням, навчилися робити різні доведення та декорування продукції.

Сьогодні ринок України ступив ще далі і вимагає більш витончених рішень – тубуси картонні і ПВХ, упаковка з дерева, тому саме ці види упаковки в даний момент для нас є пріоритетними. Нашою основною спеціалізацією зараз є подарункова упаковка, картонна і пластикова упаковка.

Який напрямок стане наступним? Нам теж цікаво!

На сьогодні ми можемо запропонувати клієнту більш 150 найменувань продукції, що виробляється (упаковка з картону, ПВХ, дерева, тканини, фірмовий бланк, папки, МЕНЮ, паперові пакети, друк візиток, POS-матеріали та ін.).

Що означає назва ЕНЕМ

Можна сказати, що назва компанії дісталося нам у спадок. Первісна задумка творця полягала в торгівлі енергоносіями та металом, і ім’я ЕНЕМ розшифровується як «Енергія і метал». Однак щось пішло не так, як було задумано, і вже зареєстрована компанія була подарована творчої заповзятливої ​​леді, якій сфера поліграфії виявилася набагато цікавіше. Воля долі)

Місія компанії

Ми хочемо жити в розвинутій країні, де кожен житель багатий, щасливий і благополучний. Допомагаючи нашим клієнтам досягати їх цілі та отримувати прибуток. При цьому творчо реалізуючись і також отримуючи прибуток. Таким чином, ми свого роду травинка на соковитому тільки зійшовшому зеленому газоні бізнесу нашої України: невеликі самі по собі. Однак ми – частина цього простору і усвідомлюємо це.