Подарункова упаковка - правильний одяг для Вашого товару

Поліграфія

Поліграфія — основний вид діяльності нашої компанії.

Серед послуг, які надає друкарня «ЕНЕМ» — розробка та виготовлення листівок та іншої продукції, нанесення логотипу компанії на продукцію. Продукція виконується на будь-яких дизайнерських паперах і картонах. Працюємо також на пластику, тканині, фанері і інших матеріалах.

Листівки, запрошення на різноманітні заходи, папки, блокноти, підставки під чашки, календарі кишенькові, настільні, настінні із звичайних і дизайнерських паперів з елементами термотиснення, висічки, конгрева, лазерної різки, комбінації різних матеріалів, елементами ручної роботи. Ми намагаємося зробити нашу поліграфічну продукцію такою, щоб вона була цікава для клієнта, викликала бажання підійти, роздивитися, помацати. Ми це називаємо «хапальний рефлекс». Поліграфія з друком логотипу на таких виробах надає продукції особливу вишуканність, запам’ятовується легко і швидко.

Друк блокнотів з логотипом замовника – також один з напрямків діяльності фірми «ЕНЕМ». Блокноти можуть бути виконані у будь-якому форматі та будь-яким наповненням, обкладинка блокнота може виконуватися як кольоровою поліграфією з ламінацією або без неї, так і однокольоровим друком на дизайнерських картонах.

Поліграфія виробництво може поєднувати в собі різноманітні комбінації технологій – офсетний друк з нанесенням зображення шовкотрафаретним способом, тиснення різними видами фольги з конгревним опуклим тисненням, фігурною висічкою та мереживною лазерною вирізкою.

При виготовленні листівок з дизайнерських матеріалів в якості елементів ручної роботи широко застосовуються стрічки, шнури, джгути, сизаль, стрази, намистини, мереживо, люверси та ін. матеріали.

Брендування продукції – відмінний спосіб нагадати партнеру і клієнту про свою кампанію. Друк логотипу робимо різними способами – офсет, шовкотрафарет, термотиснення, конгрев, лазерна різка та гравіювання.

Різноманітні оригінальні сувеніри з логотипом компанії – також перевірений спосіб нагадати про себе партнеру, клієнту, потенційному покупцеві. Бізнес сувеніри з логотипом замовника – те, що допоможе вибудувати довгострокові і взаємовигідні відносини з партнерами. Компанія ЕНЕМ з успіхом допоможе вам реалізувати в життя найцікавіші проекти по виготовленню бізнес-сувенірів.

Видавництво поліграфія – ще один із напрямків діяльності фірми. Ми маємо статус видавництва з 2001 року. За цей час було видано десятки книг: дитячої, навчальної, художньої літератури, збірки поезії, методична література. Книга може бути видана «під ключ», від верстки до готового видання. Формат книги може бути будь-яким, як і тип обкладинки та ілюстративний матеріал. При необхідності можемо виготовити футляр для видання.

Дивіться також приклади наших товарів у магазині.

ЕНЕМ. Всі права захищені ©