Подарункова упаковка - правильний одяг для Вашого товару

Виготовлення упаковки тубус

  • Доведення
    Тиснення фольгою, шнурок

Перед вами приклад того, яким чином може бути оформлено виготовлення упаковки для новорічних подарунків. Даний тубус має хороший обсяг і виглядає дуже декоративно.

У такому виконанні тубус з логотипом може стати:

  • чудовою мотивацією для співробітника
  • символом Вашого доброго ставлення до ділового партнера

Виготовлення упаковки у вигляді тубуса для упаковки подарунків ми робимо під замовлення, починаючи від 500 одиниць. Даний тубус зроблений з картонної гільзи, вгорі і внизу укріплений бляшаними дном і кришкою. Етикетка з дизайнерського тонкого матеріалу Imitlin fiandra verde edera. Як поліграфічної технології використаний один колір шовкотрафаретного друку (білий криє). Логотип і нижній декор (завитки і сніжинки) виконані матовою срібною фольгою.

Тубус виглядає дуже презентабельно. Як показує досвід, подібна міцна упаковка з щільного картону дуже рідко викидаються, і, як правило, залишається у адресата надовго. Таким чином логотип Вашої компанії буде на увазі ще багато років.

Оформляйте замовлення на виготовлення упаковки у нас: понад 20 лет досвіду в поліграфії і прекрасне знання асортименту декоративних матеріалів дозволяють нам створювати унікальні роботи.

Більше прикладів тубусів, вироблених на замовлення, можна подивитися тут.

А тут – наша сторінка в інстаграм.

Связаться с нами
ЕНЕМ. Всі права захищені ©