Подарункова упаковка - правильний одяг для Вашого товару

Весільні запрошення

  • Доведення
    Висікання, термотиснення

Весільні запрошення – це передвісник того дня, який для двох людей повинен стати одним з найважливіших і найбільш зворушливих у житті. Не дивно, що до вибору і замовлення весільних запрошень майбутні молодята і організатори урочистостей підходять з особливою ретельністю – адже цю листівку в багатьох сім’ях потім зберігають з покоління в покоління.

Весільні запрошення

Ці ніжні і вишукані запрошення на весілля виготовлені з комбінації дизайнерського матеріалу: на картон кольору тиффани шовкотрафаретним способом завдано блакитний рослинний орнамент і виконана висікання круглого віконця. На внутрішній лист трафаретного печаткою завдано текст запрошення і тиснена золотом монограма з перших букв нареченого і нареченої. Також тиснення золотою фольгою присутній і на лицьовій стороні запрошення.

Замовте у нас запрошення на Ваше весілля: творчий індивідуальний підхід до кожного клієнта і величезний досвід роботи в даному напрямку – наші безумовні переваги.

Працюємо з широким спектром дизайнерських паперів та картонів, для декору використовуємо стрічки (як широкі з органзи, що імітують фату наречену, так і вузькі стрічки, намистини, стрази, імітацію перлин і багато інші декоративні матеріали. Ось тут є ще більше прикладів.

А за цим посиланням ві знайдете нашу сторінку в Instagram – завітайте!

Связаться с нами
ЕНЕМ. Всі права захищені ©