Подарункова упаковка - правильний одяг для Вашого товару

Шкатулка з дерева

  • Поліграфія
    Лазерне гравірування, лазерна різка

Шкатулка з дерева – оригінальний, екологічний, дуже варіабельний спосіб упаковки. Дерев’яна упаковка міцна в застосуванні, прекрасно виглядає і може використовуватися в домашньому господарстві середньостатистичного споживача ще багато років. На наш погляд, така шкатулка – відмінний спосіб створити стійке до дії часу нагадування про свій бренд. Адже про слабкість до красивих коробочках прекрасної половини людства відомо давно.

Подібна шкатулка з дерева може бути упаковкою для різного виду товарів і продукції:

  • упаковка для подарунків
  • сувенірна корпоративна упаковка
  • оформлення авторських робіт дизайнерів
  • коробка для прикрас з природних матеріалів
  • шкатулка для косметичних засобів з натуральних матеріалів

Подібна невеличка скринька з дерева зможе підкреслити натуральність вмісту.

На кришку цієї коробки методом лазерного різання завдано орнамент, а за допомогою лазерного гравіювання – логотип. Під замовлення таку або подібну коробочку шкатулку ми зробимо кількістю від 10 одиниць. Малюнок оформлення може бути як на кришці, так і на гранях коробки. Напишіть нам, яку дерев’яну упаковку Ви б хотіли і якого розміру.

Більше прикладів застосування такої скриньки з дерева – в нашому instagram. А ще коробочку можна доповнити красивою поліграфією: наприклад, тут добірка листівок з використанням різних незвичайних матеріалів: шнурочків, стрічок, тканини, кальки. А тут – добірка запрошень на весілля.

Связаться с нами
ЕНЕМ. Всі права захищені ©