Подарункова упаковка - правильний одяг для Вашого товару

Лазер – упаковка з фанери

  • Доведення
    Збірка, зачистка, шнурок

Лазер – технологія, яка дозволяє створювати красиву і практичну упаковку з різних матеріалів в кількості від 1 одиниці.

Подивіться на ці різні варіанти оформлення упаковки. В її основі – один і той же дерев’яний короб з двох видів НЕ вологостійкої фанери товщиною 4 і 6 мм. Коробка оброблена і зібрана, і далі – за допомогою технології лазер наша упаковка набуває або тиражний товарний, або індивідуальний вітальний контекст. Внутрішнє наповнення – перегородка для фіксації вмісту, тонка дерев’яна стружка, також звана деревною шерстю.

Упаковка з дерева для пляшки хорошого алкоголю. Яка фіксує поличка і ущільнювач утримують пляшку, в цілому коробка має хорошу місткість і вантажопідйомність. За допомогою технології лазер і лазерна різка на верхній частині кришки вирізане стилізоване зображення пляшки, через яке частково проглядається внутрішній вміст.

Вітальна подарункова коробка на ювілей. Як вкладення був представлений сувенір індивідуального виробництва – ексклюзивний ніж. Рукоять ножа була зафіксована перегородкою, а на кришці наш фахівець використовував лазер для нанесення ювілейного напису  за допомогою гравіювання.

Якщо Вам потрібна упаковка з еко матеріалів з логотипом Вашої компанії, звертайтеся до нас через форму зворотного зв’язку (із зазначенням деталей замовлення: кількість, дизайн, термін, коли потрібно отримати готове замовлення).

Також ми пропонуємо поліграфічні послуги з оформлення Ваших подарунків і сувенірів від компанії: вітальні листівки, подарункова упаковка з тканини.

Связаться с нами
ЕНЕМ. Всі права захищені ©