Подарункова упаковка - правильний одяг для Вашого товару

Як отримати знижку?

коробки купить дешево
22 Червня, 2017 in Uncategorized

Бажаєте купити упаковку дешево? Знижки, описані нижче, поширюються на будь-які готові товари, виставлені в магазині.

У Вас є різні способи отримання знижки на коробки, тубуси, тканинні мішки (звичайно ж, якщо Ви вже вибрали бажані позиції в Магазині упаковки).

  • Спосіб 1. Ми обговорюємо знижку з кожним клієнтом, якщо замовлення перевищує суму в 10 000 грн.
  • Спосіб 2. Якщо Ви вже робили покупки у нас раніше, виставте на Ваших ресурсах постійне посилання на наш новий сайт enem.com.ua – це може бути посилання з Вашого сайту або з соціальних мереж (вкрай бажано, щоб в матеріалах поста була фотографія упаковки ). Дайте нам знати будь-яким зручним для Вас способом: в Viber, Telegram або на пошту, скинувши скрін посилання або поста – і на наступну покупку у Вас є разова знижка в 3%.
  • Спосіб 3. Будь ласка, поділіться з нами відгуками про наші товари на цьому сайті

купить упаковку дешево
– за кожен відгук у Вас буде 0,5% знижки на Вашу корзину і наша вдячність. Знижка в сумі не може бути більше 5%.

Ну і звичайно ж, купити упаковку дешево можна в розділі магазина Розпродаж упаковки: тут ми виставляємо ті моделі упаковки, які хочемо ліквідувати зі складу, щоб звільнити простір для нових ідей і їх реалізації. Як правило, це ті моделі, які були зроблені в минулі сезони, проте не продані повністю.

І ще: ми відкриті для співпраці, ідей і пропозицій. Тому телефонуйте, пишіть, ставте лайки і діліться на своїх сторінках посиланнями на наш сайт і відгуками про співпрацю. Дякую що ви з нами!

ЕНЕМ. Всі права захищені ©